Energetika s výhledem do budoucnosti
Energetika je historicky prvním odvětvím, kterému se společnost WERO začala věnovat. Od roku 2008 se tak zaměřuje na optimalizaci stávajících provozů: firmy, průmyslové podniky a developerské projekty. Současně se věnuje rozvojovým energetickým projektům, jako jsou bioplynové stanice, fotovoltaické a vodní elektrárny a dale také akvizicím energetických projektů. Věříme v partnerství mezi dodavatelem a zákazníkem, které jako jediné dokáže dosáhnout požadovaného efektu. Proto se vám rádi představíme v roli partnera – energetika, který dovede smysluplně nastavit komoditní i nekomoditní energetiku vašich objektů. Poskytujeme komplexní realizace zahrnující teplo, chlad, pitnou, dešťovou a odpadní vodu, elektřinu včetně odečtu a fakturace. Projekty zastřešujeme od fáze tvorby energetické studie až po realizaci a předání zákazníkovi.

Více informací naleznete ZDE.
2/2
1/2
2/2
1/2
Naše služby
Audity a analýzy
Ať už jde o ty provozní, energetické, technické či personální. Ve spolupráci s Vysokou školou báňskou v Ostravě vám garantujeme odbornost.
Zajištění financování projektů pro provozovatele objektů
Nabízíme metodu EPC (z angl. Energy Performance Contracting neboli energetické služby se zárukou) a EC (z angl. Energy Contracting jakožto metoda splácení vložených finančních prostředků platbami za dodávané služby) pro financování energetických úspor. Jsme přitom schopni zajistit libovolné financování.
Kompletní realizace zakázek
Zakázky zajišťujeme od A do Z – od vypracování dokumentace až po vyhodnocení doporučených opatření pro úspory.
Poradenství při dotačních programech
Jsme členy Asociace poskytovatelů provozních úspor, která je garantem správného využití dotací.
Průkaz energetické náročnosti budov
Zajistíme vám energetické štítky, které informují o spotřebě elektrické energie, vody, hlučnosti a tak dále.
Realizace lokálních distribučních sítí
U veškerých nových objektů jsme schopni ve spolupráci s developery zajistit vlastní lokální síť elektrické energie.

Představte nám ideu svého projektu.
Rádi se posouváme dál a rozšiřujeme své portfolio. Podělte se s námi o Vaše nápady a spolu je zrealizujeme .
Cookies
Cookies a další technologie používáme k tomu, abychom zajistily spolehlivost a bezpečnost našich stránek. Sledovaly jejich výkonnost a zprostředkovaly personalizovaný nákupní zážitek a cílenou reklamu. Za tímto účelem shromažďujeme informace o uživatelích, jejich chování a používaných zařízeních. Kliknutím na klávesu “Přijmout”, toto přijímáte a souhlasíte s tím, že tyto informace budeme sdílet se třetími stranami, např. našimi obchodními partnery.