Naší hlavní náplní je realizace komplexních řešení v oblasti vodního hospodářství.
Voda je stále cennější, a proto se její problematice věnujeme s vážností, nadšením a vědomím si důležitosti její ochrany. Náš přístup stojí na 5 pilířích, které komplexně zajišťují její optimální ochranu a využití. Naše řešení přinášejí významné úspory v provozu průmyslových podniků, jako jsou papírny, společnosti s vysokou spotřebou vody ve výrobě, a dále lázně, aquaparky a městské bazény. Dokážeme recyklovat až 70 % vody a tím uspořit významné finanční prostředky.

Více informací naleznete ZDE.
3/3
SPM Štětí - kalolis
1/3
LÁZNĚ BECHYNĚ - úpravna bazénové vody
2/3
Aquapark Vodní ráj Jihlava - recyklace a úprava vody
3/3
SPM Štětí - kalolis
1/3
LÁZNĚ BECHYNĚ - úpravna bazénové vody
Naše služby
Nové zdroje vody
Od hydrogeologického průzkumu až po zajištění alternativního zdroje vody.
Úprava vody
Úprava vody je velmi aktuálním tématem. Nejenže na mnoha místech voda chybí, ale také je mnohdy v nedostačující kvalitě. K tomu může docházet i změnou v podzemních zdrojích vody, ale i podloží.
Recyklace vody
V době, kdy je třeba velmi svědomitě hospodařit s vodou, je recyklace vody velkým pomocníkem. Přidanou hodnotou je, že kromě významné úspory na vodném a stočném, dochází ke snížení spotřeby energií na ohřev vody a také snížení kontaminace přírody chemií.
Dešťová voda
Období sucha, "zelené" přemýšlení a zvyšující se cena za vodu nás nutí maximálně využívat přírodní zdroje vody. Stejně, jako umíme dělat pitnou vodu z řek, rybníků apod., tak také umíme pracovat s vodou dešťovou. Ano, srážková voda je opravdu k dispozici téměř všude a její využití je velmi rozmanité.
Odpadní vody
Stále častěji řeší populace likvidaci odpadů a také kontaminaci přírody právě odpady. Je proto nutno tomuto tématu dát patřičnou pozornost. Nyní se zaměříme na vztah odpadů a vody. Úžasné je, že správná práce s odpady může přinést i snížení nákladů.
Představte nám ideu svého projektu.
Rádi se posouváme dál a rozšiřujeme své portfolio. Podělte se s námi o Vaše nápady a spolu je zrealizujeme .
Cookies
Cookies a další technologie používáme k tomu, abychom zajistily spolehlivost a bezpečnost našich stránek. Sledovaly jejich výkonnost a zprostředkovaly personalizovaný nákupní zážitek a cílenou reklamu. Za tímto účelem shromažďujeme informace o uživatelích, jejich chování a používaných zařízeních. Kliknutím na klávesu “Přijmout”, toto přijímáte a souhlasíte s tím, že tyto informace budeme sdílet se třetími stranami, např. našimi obchodními partnery.