Investujte s námi do české vody a energetických zdrojů!
Prostřednictvím vlastního investičního fondu WERO ČSEF SICAV umožňujeme kvalifikovaným investorům spolu s námi investovat do oblastí, ve kterých je obtížné se z pozice individuálního investora kapitálově a odborně prosadit. Profilujeme se v oblastech jako je vodní hospodářství, či energetika, ve kterých se snažíme dosahovat dlouhodobě udržitelných vysokých výnosů bez zbytečného rizika. Garantujeme tu nejvyšší úroveň portfolio a asset managementu s cílem naplnit očekávání nás a našich klientů. Všechny naše projekty jsou bez zatížení dlouhodobými úvěry. Do fondu vkládáme pouze čistá SPV s podepsanými dlouhodobými kontrakty.

Více informací naleznete ZDE.
1/1
1/1
1/1
Podfond ČSEF AQUA nabízí střednědobou či dlouhodobou investici do diverzifikovaného portfolia projektů s reálným kapitálem, nízkou volatilitou a atraktivním výnosem.
BUDOUCNOST
Doporučený inv. horizont: 5 let
Vstupní poplatek: až 4 %
Očekávaný výnos akcií: 8 % p.a.
Zdanění akcionářů: po třech letech 0 %, po dobu kratší než tři roky 15 %
UDRŽITELNOST
Šetřit vodou znamená i šetřit peníze.
KOMPLEXNOST
Realizujeme ucelené projekty pro zajištění dodávek pitné i užitkové vody z alternativních zdrojů.
ZHODNOCENÍ
Zhodnocení prostředků je podložené dlouhodobými smlouvami o minimálních dodávkách vody a souvisejících službách.
UPOZORNĚNÍ
WERO ČSEF SICAV, a.s. společně s podfondem ČSEF AQUA je fondem kvalifikovaných investorů dle zákona č. 240/2013 Sb., o investičních společnostech a investičních fondech. Investorem fondu se může stát výhradně kvalifikovaný investor ve smyslu § 272 tohoto zákona.
Představte nám ideu svého projektu.
Rádi se posouváme dál a rozšiřujeme své portfolio. Podělte se s námi o Vaše nápady a spolu je zrealizujeme .
Cookies
Cookies a další technologie používáme k tomu, abychom zajistily spolehlivost a bezpečnost našich stránek. Sledovaly jejich výkonnost a zprostředkovaly personalizovaný nákupní zážitek a cílenou reklamu. Za tímto účelem shromažďujeme informace o uživatelích, jejich chování a používaných zařízeních. Kliknutím na klávesu “Přijmout”, toto přijímáte a souhlasíte s tím, že tyto informace budeme sdílet se třetími stranami, např. našimi obchodními partnery.