Investujte s námi do české vody!
Voda je druhá nejdůležitější lidská potřeba hned po vzduchu – její dostupnost se ale zhoršuje, je jí nedostatek a dnes platí za velmi drahou komoditu. Za posledních 20 let cena vodného a stočného stále stoupá. Neustálé zhodnocování tak dělá z vody strategickou surovinu a bezpečnou investici. Investuje s námi do české vody a současně podpořte tuzemské projekty, které mají pozitivní vliv a dopad na prostředí, v němž žijeme. Podfond ČMEF AQUA chce být významným investorem do projektů ze sektoru vodního hospodářství v podobě efektivních řešení v oblasti dodávek a úpravy vody pro kraje, města a obce, zemědělská družstva a soukromé podniky působící na území České republiky. Jsme průkopníky mezi investičními nástroji zaměřenými na boj proti nedostatku vody.

Více informací naleznete ZDE.
1/1
1/1
1/1
Podfond ČMEF AQUA nabízí střednědobou či dlouhodobou investici do diverzifikovaného portfolia projektů s reálným kapitálem, nízkou volatilitou a atraktivním výnosem.
BUDOUCNOST
Doporučený inv. horizont: 5 let
Vstupní poplatek: až 4 %
Očekávaný výnos akcií: 8 % p.a.
Zdanění akcionářů: po třech letech 0 %, po dobu kratší než tři roky 15 %
UDRŽITELNOST
Šetřit vodou znamená i šetřit peníze.
KOMPLEXNOST
Realizujeme ucelené projekty pro zajištění dodávek pitné i užitkové vody z alternativních zdrojů.
ZHODNOCENÍ
Zhodnocení prostředků je podložené dlouhodobými smlouvami o minimálních dodávkách vody a souvisejících službách.
UPOZORNĚNÍ
WERO ČMEF SICAV, a.s. společně s podfondem ČMEF AQUA je fondem kvalifikovaných investorů dle zákona č. 240/2013 Sb., o investičních společnostech a investičních fondech. Investorem fondu se může stát výhradně kvalifikovaný investor ve smyslu § 272 tohoto zákona.
Představte nám ideu svého projektu.
Rádi se posouváme dál a rozšiřujeme své portfolio. Podělte se s námi o Vaše nápady a spolu je zrealizujeme .
Cookies
Cookies a další technologie používáme k tomu, abychom zajistily spolehlivost a bezpečnost našich stránek. Sledovaly jejich výkonnost a zprostředkovaly personalizovaný nákupní zážitek a cílenou reklamu. Za tímto účelem shromažďujeme informace o uživatelích, jejich chování a používaných zařízeních. Kliknutím na klávesu “Přijmout”, toto přijímáte a souhlasíte s tím, že tyto informace budeme sdílet se třetími stranami, např. našimi obchodními partnery.