FINfest2023: Vyhlášení tipovací soutěže o iPhone 14 Pro
31. 5. 2023
V návaznosti na letošní úspěšný ročník FINfestu 2023 bychom rádi poděkovali všem, kteří navštívili náš stánek nebo navštívili naše workshopy či panelovou diskusi o zelených investicích. Jsme rádi, že jsme Vám mohli osobně představit náš fond kvalifikovaných investorů WERO ČSEF SICAV a.s. a rovněž zajímavou příležitosti pro vaše klienty a možnost spolupráce s námi. Mnoho z vás také využilo exkluzivní příležitosti fotoportrétu od známého českého fotografa Jakuba Ludvíka.
V rámci akce jsme pro naše návštěvníky stánku pořádali celodenní soutěž o iPhone 14 Pro. Soutěžní tipovací otázkou bylo: Kolik KWh zelené energie vyrobila společnost WERO od 1.1.2023 do 2.5.2023. Nastal čas prozradit správnou odpověď. Společnost WERO v uvedeném časovém rozmezí vyrobila 2.359.679 KWh zelené energie.
Gratulujeme vítězi naší soutěže Filipovi Potiškovi. Výherním tipem se stal soutěžní formulář s odhadem 2.386.469. S vítězem se v nejbližších dnech setkáme a výhru osobně předáme.
Cookies
Cookies a další technologie používáme k tomu, abychom zajistily spolehlivost a bezpečnost našich stránek. Sledovaly jejich výkonnost a zprostředkovaly personalizovaný nákupní zážitek a cílenou reklamu. Za tímto účelem shromažďujeme informace o uživatelích, jejich chování a používaných zařízeních. Kliknutím na klávesu “Přijmout”, toto přijímáte a souhlasíte s tím, že tyto informace budeme sdílet se třetími stranami, např. našimi obchodními partnery.