Wero na konferenci ve Spojených Arabských Emirátech
2. 11. 2022
Ve dnech 26.10. – 27.10.2022 proběhla ve SPOJENÝCH ARABSKÝCH EMIRÁTECH konference, kde se propojili akademické a byznysové subjekty z ČESKA, POLSKA A SPOJENÝCH ARABSKÝCH EMIRÁTŮ. Prezentovali zde výsledky svého výzkumu a aplikací výsledků výzkumu do praxe. Současně se zde prezentovaly samotné státy.

Této prestižní akce se zúčastnili i business development organizace pracující v SAE jako FAIR TRADE CZ, RAK Chamber of Commerce, RAK Energetický úřad, zástupci ambasády v SAE a vrcholem byla účast samotného vládce emirátu RAS AL KHAIMAH šejka Saud bin Saqr Al Qasimi, který posvětil spolupráci CZ a SAE.

Naše společnost WERO HOLDING a.s. měla na místě 2 zástupce, kteří zde prezentovali novou technologii kontejnerových bioplynových stanic a také technologie pro kompletní vodní hospodářství. Obě prezentace měly velmi pozitivní zpětnou vazbu. Na základě této zpětné vazby proběhlo několik prvních schůzek, které potvrdili zájem spolupráce ze strany SAE se společností WERO.
Cookies
Cookies a další technologie používáme k tomu, abychom zajistily spolehlivost a bezpečnost našich stránek. Sledovaly jejich výkonnost a zprostředkovaly personalizovaný nákupní zážitek a cílenou reklamu. Za tímto účelem shromažďujeme informace o uživatelích, jejich chování a používaných zařízeních. Kliknutím na klávesu “Přijmout”, toto přijímáte a souhlasíte s tím, že tyto informace budeme sdílet se třetími stranami, např. našimi obchodními partnery.