Média: Je potřeba šetřit, a to nejenom penězi, ale i na energiích.
30. 5. 2022
Tým odborníků, kteří jsou špičkami ve svých oborech, jsou kreativní, zruční a odhodlaní přinášet klientům efektivní a neotřelá řešení. Tím vším se může pochlubit společnost Wero Holding, založená s cílem poskytování odborných konzultací a služeb v oblasti energetických úspor. Vlivem aktuálních potřeb se pod její záštitou objevily dvě dceřinky, a to Wero Water Service a Wero Water Management. Obě se zabývají projekty v oblasti vodního hospodářství, služeb v oblasti výroby a aplikace polymerové dezinfekce, DDD služeb, energetiky a financování projektů. O té druhé více prozradil Jaroslav Ďuriš, generální ředitel společnosti.

CELÝ ČLÁNEK ZDE: https://sdeleni.idnes.cz/praha/je-potreba-setrit-a-to-nejenom-penezi-ale-i-na-energiich.A220324_141504_prahah-sdeleni_hradr
Cookies
Cookies a další technologie používáme k tomu, abychom zajistily spolehlivost a bezpečnost našich stránek. Sledovaly jejich výkonnost a zprostředkovaly personalizovaný nákupní zážitek a cílenou reklamu. Za tímto účelem shromažďujeme informace o uživatelích, jejich chování a používaných zařízeních. Kliknutím na klávesu “Přijmout”, toto přijímáte a souhlasíte s tím, že tyto informace budeme sdílet se třetími stranami, např. našimi obchodními partnery.