Kick-off fondu WERO ČMEF SICAV a.s. ve Žlutých lázních
6. 11. 2021
Tento týden jsme se sešli ve Žlutých lázních, kde jsme slavnostně spustili náš nový investiční technologický podfond ČMEF AQUA. A jaké jsou jeho cíle? 
🔵 Být významným investorem do projektů ze sektoru vodního hospodářství v podobě efektivních řešení v oblasti dodávek a úpravy vody pro kraje, města, obce, zemědělská družstva a soukromé podniky působící na území České republiky. 
🔵 Nabízet klientům fondu střednědobou či dlouhodobou investici do diverzifikovaného portfolia projektů s reálným kapitálem, nízkou volatilitou a atraktivním výnosem. 
🔵 Podporovat a rozvíjet projekty s pozitivními vlivy a dopady na životní prostředí.  V rámci akce si hosté mohli prohlédnout mobilní úpravnu vody, která během chvilky přeměnila špinavou vodu z Vltavy na vodu, která splňuje úroveň pitné vody🚰. Moc děkujeme všem našim partnerům i hostům, kteří na akci dorazili a kterým není lhostejný jeden z našich nejcennějších zdrojů 💙. 
Cookies
Cookies a další technologie používáme k tomu, abychom zajistily spolehlivost a bezpečnost našich stránek. Sledovaly jejich výkonnost a zprostředkovaly personalizovaný nákupní zážitek a cílenou reklamu. Za tímto účelem shromažďujeme informace o uživatelích, jejich chování a používaných zařízeních. Kliknutím na klávesu “Přijmout”, toto přijímáte a souhlasíte s tím, že tyto informace budeme sdílet se třetími stranami, např. našimi obchodními partnery.